7.5 C
Tirana
E hënë, 4 Mars, 2024

Etiketim: karburanti

Të Fundit

Kush i korruptoi dy ministra Shëndetësie dhe FSDKSH-në për listën e...

Nga Klodian Tomorri Prej të paktën 3 vitesh buxheti i shtetit po paguan një kosto të rëndë korruptive për shkak se ministria e Shëndetësisë ka...