Ballina Etiketimet Kafshon

Etiketim: kafshon

Kujdes se kafshon!

29,905FansLike

Të Fundit

FMN kërkon transparencë nga Qeveria për fondet e tërmetit dhe të...

Fondi Monetar Ndërkombëtar i kërkoi qeverisë shqiptare “të zbatojë menjëherë” masa për transparencë dhe llogaridhënie për fondet e emergjencave të tërmetit dhe pandemisë. Ekonomia...