Ballina Etiketimet JUventus

Etiketim: JUventus

29,905FansLike

Të Fundit

Basha: Nuk ka dy kuvende, por një kuvend. PD dhe unë...

INTERVISTA E KRYETARIT TË PARTISË DEMOKRATIKE, LULZIM BASHA, NË NEËS 24, ME GAZETAREN NISIDA TUFAPyetja: Zoti Basha faleminderit që na prite në zyrë për...