Pse Rama nuk ia hap Metës dosjen 140 faqe?

Edi Rama nuk ia hap Ilir Metës dosjen 140 faqe. Kur të gjithë prisnin që Rama ta trajtonte Metën si armik dhe ta godiste me gjithë fuqinë e ligjshme e të paligjshme, Edi Rama nuk po e godet.
A vërteton kjo dyshimet se Rama-Meta janë bashkë për mandatin e 4 të Ramës? A vërteton kjo se Meta është i inflitruari i Ramës tek opozita, me qëllim për të marrë votat e djathta e për t’i trafikuar tek Edi Rama, sikurse ka vepruar më parë?

Exit mobile version