Politikani i njohur humbi vajzën në aksidentin tragjik

Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti tragjik në Bullgari, ku kanë ndërruar jetë të paktën 45 persona dhe janë plagosur 7 të tjerë.

Sipas mediave, në mesin e viktimave është vajza e politikanit të njohur shqiptar, Muhedin Brava, Sumeja.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë politikani, i cili ka ndarë një foto nga aksidenti tragjik, si dhe i ka dedikuar një shkrim prekës vajzës.

37666828

Artikulli paraprakPika të forta dhe dobësi të rigjallërimit europian
Artikulli tjetër“Një minutë heshtje për viktimat e tragjedisë në Bullgari”, Zhupa në Komisionin e Edukimit: Ditë e dhimbshme!