PD gati programin per Tiranen

Merr jetë programi për Bashkinë e Tiranës, 2023-2027. Një program i hartuar nga ekspertët më të mirë për çështjet lokale, të cilët dua t’i falendëroj nga zemra për kontributin e tyre të paçmuar. Në ditët në vijim do të trokasim në dyert e çdo familjeje për të shpjeguar nga afër se alternativa jonë është alternativa më e mirë për qytetin. Përkushtimi, ndershmëria dhe aftësia na diferencon nga kundershtarët tanë.

Artikulli paraprakErion Veliaj hedh 900 mln lekë për asfalt, ia fal tenderin dajës së Ilir Metës
Artikulli tjetërPD, Roland Bejko firmos programin për Tiranën: Alternativa jonë, më e mira! Do trokasim në çdo derë