“Paguajmë dhe s’marrim shërbim”, kandidati i PD-së në Durrës denoncon kazanët e tejmbushur me plehra: Në 100 ditët e para do ta pastrojmë këtë qytet

Kandidati i Partisë Demokratike për Durrësin, Luan Hoti denoncoi sot situatën e mungesës së pastrimit në qytetin bregdetar. Përmes një deklarate nga kazanët e tejmbushur me plehra, Hoti shprehet se qytetarët durrsakë e paguajnë shërbimin dhe nuk e marrin atë.

REAGIMI I HOTIT
Ne kemi një plan konkret se si do ta pastrojmë qytetin e Durrësit.

Punët e mëdha nisin nga të voglat për t’i kthyer normalitetin dhe krenarinë qytetit tonë pas 21 vjetësh.

Në shërbim të qytetarëve. Bashkë për Durrësin!

 

lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=629&loc=https%3A%2F%2Fwww.balkanweb.com%2Fpaguajme dhe smarrim sherbim kandidati i pd se ne durres denoncon kazanet e tejmbushur me plehra ne 100 ditet e para do ta pastrojme kete qytet%2F&referer=https%3A%2F%2Fwww.balkanweb

 

Voto Partia Demokratike
Voto Luan Hoti
Voto Nr.3

#bashkeperdurresin #luanhoti #voto3 #luanhotiperkryetar #partiademokratikedurres #partiademokratike #pd

Artikulli paraprak“Misioni i jetës time politike, rinia të marrë në dorë fatin e Shqipërisë”, Basha me të rinjtë në Durrës, hedh simbolikisht karrigen e pushtetit
Artikulli tjetërInceneratorët/ PD: Vjedhja e 430 milionë eurove të buxhetit të shtetit, skemë e mirëorganizuar nga qeveritarë të korruptuar