Mitingu i Partisë së Lirisë në Air Albania, reagon Bejko: Stadiumi gjysmë bosh, shumica e shqiptarëve e refuzon Sali Berishën

Kandidati i PD për Tiranë, Roland Bejko ka reaguar ndaj mitingut të Partisë së Lirisë në Air Albania, ku mori pjese dhe Sali Berisha. Ai e quan këtë miting si shumica imagjinare mediatike e Sali Berishës.
Më poshtë statusi i tij në Facebook

Shumica e Sali Berishës është thjesht një shumicë e sajuar nga mediat, dhe nga levat e tij në studiot televizive.

Shqiptarët dhe partnerët tanë perëndimor e kanë refuzuar me kohë.

Është e shkuara!

Mos harro, në 14 maj voto numrin 9 dhe 6 për të ardhmen!! ✌️

#VotoRolandBejko
#FrymemarrjeperTiranen
#FrymemarrjeperShqiperine #ZgjidhPartineDemokratike #Demokratëtjanëbashkë #EardhmjaështëPD

Artikulli paraprakMilan ndalet sërish, vetëm barazim në Dall’Ara, komplikohet objektivi Champions
Artikulli tjetërLoja kukafshehtas!