Mbytet një turist i huaj në det

Shënohet viktima e katërt në dy ditë në vendin tonë nga mbytja në det. Policia njofton se paraditen e sotme është gjetur pa jetë në breg të detit një shtetas ukrainas rreth 66 vjeç, i cili dyshohet se është mbytur duke u larë.

Kavajë/Informacion paraprak

Rreth orës 11:30, në plazhin e Golemit, në breg të detit është gjetur pa shenja jete shtetasi ukrainas A. R., rreth 66 vjeç, i cili dyshohet se është mbytur duke u larë në det.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikulli paraprakReagimi i parë i Shaqirit pas transferimit tek Lyon
Artikulli tjetërVrasja në Lushnje, Berisha, thirrje qytetarëve: Të ngrihemi fuqishëm për përmbysjen e regjimit