Kryetari i PD, Lulzim Basha, merr pjesë në Kuvendin Zgjedhor të degës së PD Delvinë

Në vazhdën e takimeve të tij në të gjithë Shqipërinë, kreu i PD, Lulzim Basha, është ndalur mesditën e sotme në qytetin jugor të Delvinës.

Në një postim të shpërndarë në profilin e tij në facebook, Basha shkruan:

“Mirënjohje për demokratët e Delvinës, për qëndresën dhe vendosmërinë e tyre në një periudhë aspak të lehtë për ta dhe për Partinë Demokratike! Suksese të përzemërta për anëtarët e kryesisë dhe për kryetarin e zgjedhur, Hari Imeri.”

Artikulli paraprakFermerët dhe blegtorët në Devoll në protestë, rreshtojnë traktorët tek Drejtoria e Bujqësisë! Ja kërkesat që parashtrojnë
Artikulli tjetërE VËRTETA E ELEKTRIFIKIMIT