Kandidatja e PD për Fierin, Eriselda Çelaj në Libofshë: Do të rikthejmë vëmendjen në zonat rurale.

Eriselda Çelaj: Libofshë
Zonat rurale në harresë.

Investime që s’u panë kurrë.

Tregu në kushte primitive.

Papunësia dhe taksa të larta.

Kjo është pasqyra e keqqeverisjes Subashi‼️‼️

Shpresa e vetme e çdo qytetari në Fier ështe Partia Demokratike e Shqipërisë.

Voto vetëm nr2️⃣ për Fierin.

#voto2 #votopd9 #votoeriseldazotajcelaj
#FrymemarrjeperFierin
#FrymemarrjeperShqiperine #ZgjidhPartineDemokratike #Demokratëtjanëbashkë #EardhmjaështëPD

FB IMG 1683444741974

FB IMG 1683444738800

FB IMG 1683444736742

FB IMG 1683444734654

Artikulli paraprakKandidatja për Bashkinë Fier, Eriselda Çelaj në Cakran të Fierit: Kemi plan pune për rivitalizimin e fshatrave.
Artikulli tjetërLajthit Berisha, premton se do të fillojë tju heqë shtetësinë qytetarëve shqiptarë, rivalë politikë