Kandidati Luan Hoti takim me tregtarët në Durrës: Sako e Dako gënjejnë tregtarët, 1 vit që i sorollasin për tregun e ri

Gjatë një takimi me tregtarët e Durrësit, kandidati i PD për Durrësin Luan Hoti deklaroi se dyshja Sako-Dako kanë një vit që i sorollasin tregtarët e ndershëm të Durrësit.

hoti shkruan se me premtimin “tani shpejt do bëjmë tregun e ri” ka shkuar plot 1 vit.

”Isha në lagjen 18 dhe fola vetë me tregtarët që kanë ndenjur në shi e në vapë duke pritur.Më 6 mars do bëhemi bashkë për t’u thënë “Jo” mashtrimeve elektorale e për t’i thënë “Po” vendimarrjes së qytetarëve.Në shërbim të qytetarëve. Bashkë për Durrësin!”

durres

Exit mobile version