Kandidati Luan Hoti takim me tregtarët në Durrës: Sako e Dako gënjejnë tregtarët, 1 vit që i sorollasin për tregun e ri

Gjatë një takimi me tregtarët e Durrësit, kandidati i PD për Durrësin Luan Hoti deklaroi se dyshja Sako-Dako kanë një vit që i sorollasin tregtarët e ndershëm të Durrësit.

hoti shkruan se me premtimin “tani shpejt do bëjmë tregun e ri” ka shkuar plot 1 vit.

”Isha në lagjen 18 dhe fola vetë me tregtarët që kanë ndenjur në shi e në vapë duke pritur.Më 6 mars do bëhemi bashkë për t’u thënë “Jo” mashtrimeve elektorale e për t’i thënë “Po” vendimarrjes së qytetarëve.Në shërbim të qytetarëve. Bashkë për Durrësin!”

durres

Artikulli paraprakArroganca e Ramës gjatë dëshmisë në Komisionin Hetimor Flutura Açka: Rama le të bëjë kabinet me zonja si të dojë, le të ndërrojë sa të dojë zonja në jetën e tij, ai është një mizogjin vulgar endemik
Artikulli tjetërKreu PD, Basha në Kuvend: PD dënon ashpër agresionin rus ndaj sovranitetit të Ukrainës