Inceneratorët/ Basha para deputetëve: Këtu është kapur në flagrancë e gjithë kupola e PS dhe qeverisë!

Partia Demokratike ka mbledhur mbrëmjen e sotme Grupin Parlamentar.

Gjatë fjalës së tij kryedemokrati Lulzim Basha eshte ndalur tek inceneratoret duke u shprehur se në një vend normal duhet të ishin nisur të arrestonin Agaçin.

“Këtu është kapur në flagrancë e gjithë kupola e PS dhe qeverisë. Afera e inceneratorëve eshte nje çështje e rëndësishme dhe po nxjerr në dritë të dhëna të rëndësishme. Është e qartë që minimalisht me këto të dhëna, në një vend normal duhet të ishin nisur të arrestonin Agaçin.”

Exit mobile version