Gjici nuk përmbahet: “As në Gjermani nuk janë këto investime si në Kukës”

Kryebashkiaku i Ramës në Kukës, Safet Gjici nuk është përmbajtur ditën e sotme gjatë një komunikimi me gazetarët, ku ka folur për një investim të bërë në qytet.

Duke dashur të mburret për punën e tij, Gjici ka tejkaluar të gjitha pritshmëritë edhe të tijat personale, ku ka krahasuar Kukësin me Gjermaninë.

“Disa që vijnë nga Gjermania na thonë se as në Gjermani se gjejnë këtë investim”, është shprehur Gjici i cili duke e kuptuar gafën që bëri, më pas u mundua ta rregullonte duke u shprehur se nuk mund të krahasohej me Gjermaninë.

Artikulli paraprakFoto/ Lumë droge nga Shqipëria drejt Turqisë, bllokohen 1.5 ton në bregdet pranë Mugla Fethiye
Artikulli tjetërTragjedia e 9 janarit/ Familjarët kallëzojnë në SPAK policinë dhe Ministrinë