Gazment Bardhi vijon fushatën në Njësinë 3 në Tiranë: Votoni PD

Bsrdhi: Njesia 3 në Tiranë ishte ndalesa e sotme për të ftuar çdo qytetar për të votuar Partinë Demokratike në 14 Maj. PD ka paraqitur një listë të shkëlqyer për Këshillin Bashkiak Tiranë. Me votën e demokratëve nuk mund të fuqizohet në Këshillin Bashkiak partia e Ilir Metës dhe asnjë parti tjetër. Vota për Partinë Demokratike është votë për të ardhmen e saj dhe të Shqipërisë!
✌️

#VotoPartinëDemokratike
#VotoNr.9 ✌️✌️

FB IMG 1683628586052

FB IMG 1683628582597

FB IMG 1683628579244

FB IMG 1683628576407

FB IMG 1683628574066

Artikulli paraprakBejko takim me banorët e Tufinës: Do ndërtojmë treg ku banorët do të shesin produktet e tyre.
Artikulli tjetërAbsurditet! I akuzuar për krime lufte dhe rrëmbim fëmijësh, Putin sot feston Ditën e Fitores!