Faqja e pare

Artikulli paraprakDeklarata e fortë: Ardi Veliu dhe Lleshaj fshehën videon e Klodian Rashës, i vunë në dorë armën që s’e kishte
Artikulli tjetërZhduken dy turistë të huaj në zonat e thella të Valbonës