Endri Hasa: Nuk ka lekë për shqiptarë për të përballuar krizë n sepse i kanë vjedhur qeveritarët!

Endri Hasa rendit arsyet se pse nuk ka lekë për shqiptarët në krizë

Nuk ka lekë për pensionistët sepse i duhen inceneratorëve!

Nuk ka lekë për të ndihmuar bizneset që mbyllen sepse i duhen oligarkëve!

Nuk ka lekë për testimet dhe ilaçe për COVID-19 sepse Beqja ja ka dedikuar Vilmës!

Nuk ka lekë për shqiptarë sepse i kanë vjedhur qeveritarët!

Banda e hajdutëve që vazhdon vjedh Shqipërinë e ka vendin në burg!

Tik-Tak Tik-Tak
25 Prilli po afron.

Artikulli paraprakParalajmërimi i fortë i Metës për Ramën: Këlysh Blloku, mos guxo të provokosh trazira se…
Artikulli tjetërShqipëria drejt përjashtimit nga procesi i negociatave me BE!