Denoncimi i kryetarit të PD Durrës: Shenja në gisht fshihet shumë lehtë, rrezikohet votim i shumëfishtë

Ne foto eshte shenja e padukshme e cila eshte fshire lehtesisht vetem me uje.
Ju lutem te gjithe qytetareve dhe te gjitha forcave politike nenketo zgjedhje te respektohet ligji dhe rregullat dhe te lihen qytetaret te votohen te lire aty ku ata e ndjejne.
Cdo parregullsi do te denoncohet me force nga Partia Demokratike e cila eshte dhe do jete garant I shtetit ligjor dhe te drejtes.

Ju lutem te raportohen nga secili prej pa asnje dallim ngjyre a kahu politik qofte ai cdo parregullsi pasi eshte ne demin e qytetareve dhe te ardhmes.

FB IMG 1684071390821

Artikulli paraprakBasha voton bashkë me nënën e tij në Tiranë
Artikulli tjetërQytetarët bojkotojnë, panik tek koalicioni Sali-Meta