Dalin rezultatet elektronike në Vorë, kryeson PS-ja

Rezultati i zgjedhjeve vendore në Vorë

Blerim Shera PS 8125 vota
Indrit Hozha BF 2813 vota

Artikulli paraprakRakip Suli fiton Kamzën me 60% të votave
Artikulli tjetërPD zyrtare ‘thyen’ Meta-Berishën dhe PS në një qendër votimi në Elbasan