Çmenduri! Shikoni “rrugën” e çuditshme të kryebashkiakut të Ramës

Kryetari monist i Bashkisë së Bulqizës, Lefter Allën ka publikuar disa foto të një rruge të ndërtuar me lektët e mbledhur nga vetë banorët. Kjo është rruga më e çuditshme që është projektuar nga kryebashkiaku i Ramës.

Për këtë ngjarje çmendurie ka reaguar edhe deputetit i Dibrës, Xhelal Mziu i cili ka publikuar edhe ktë që kryebashkiaku i Ramës ka reklamuar në Facebook.

Postimi i Xhelal Mziut

“Veprat” e rilindjes thyejnë rekordin Gines !

Kryebashkiaku i Bulqizës, Lefter Alla, me anë të një statusi në rrjetet sociale ka promovuar një nga “sukseset” e tij, të shtrimit rrugës së fshatit Zogë në Dragu.

“Në lagjen Zogë në #Dragu. të Bulqizës është asfaltuar në fakt është betonuar rruga por vetëm aty ku kalojnë gomat e makinës.

“Bashkë për Bulqizën tonë!♥“, shkruan Alla.

Buxheti më i madh i shtetit miratuar dje nga Rilindja, por investimet për qarkun Dibër ishin zero, ndërkohë dhe Bashkia Bulqizë bënë shpikjen e radhës 😂😂😂

1 19

3 8

Artikulli paraprakRaporti i AMF/ Lider me 44% të tregut, shqiptarët i besojnë pensionin privat Fondit SIGAL
Artikulli tjetër“Kuvendi më 18 Dhjetor”, Bardhi: Kolegji i Kryetarëve konfirmoi frymën e bashkëpunimit mes demokratëve