CELIBASHI, një atentator i zgjedhjeve të lira dhe të ndershme në Shqipëri

Miliona USD investim dhe kjo vegla nuk punon. Kreu i KQZ Ilirjan Celibashi që u mori 1 muaj me PD dhe regjistrimin e saj, nuk ka bërë minimalen për proçesin zgjedhor. Mijera njerez te trajnuar dhe ata s’dine ta perdorin makinerinë.
Ligje dhe rregulla te miratura, qe i lexojne edhe ne TV, por cubat rrine neper qendra votimi e askush si nxjerr jashte. Ish ministri i Edi Ramës është modeli më i keq i kreut të KQZ në vend.

Artikulli paraprakPD, Alibeaj flet pas votimit: Do jetë sukses për demokratët dhe PD. Politika 33 vjeçare iu nxin jetën qytetarëve
Artikulli tjetërBejko hedh votën në Tiranë. “Të çmontojmë tranzicionin 30 vjeçar në politikë”