9.5 C
Tirana
E shtunë, 2 Mars, 2024

Kulturë dhe Histori

Të Fundit

“Do të ketë pasoja”/ BE reagon pasi Serbia nuk e mbështeti...

Bashkimi Evropian tha se për Serbinë do të ketë pasoja për shkak të mospërshtatjes me qëndrimet e politikës së jashtme të bllokut, gjë e...