Aktualitet

Aktualitet

29,905FansLike

Të Fundit

Banda e lidhur me PS-në dhunon me armë të riun dhe...

Banda e Suel Çelës dhe Kelmend Xhaferrit në Elbasan nuk e ndalin terrorin ndaj banorëve.Një qytetar ka denoncuar sot rrahjen që ky grup i...

Në brendësinë e Dark Web

Anatomia e një pasdarani