Berisha: Mbështetje të plotë banorëve që mbrojnë shtëpitë e tyre nga bandat e narkoshtetit

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar për dhunën policore ndaj banorëve që po protestojnë për prishjen e banesave të tyre pas devijimit të Unazës së Re, për pallatet e oligarkëve.

Berisha shkruan në një postim në Facebook se, mbështet plotësisht banorët që po mbrojnë shtëpitë e tyre nga bandat e narkoshtetit.

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Ndal terrorit policesk dhe prishjes se banesave pas devjimit te Unazes se Re per pallatet e oligarkeve. Mbeshtetje te plote banoreve qe po mbrojne shtepite e tyre nga bandat e narkoshtetit. sb

1 25

Exit mobile version