Berat Buzhala: Berisha ‘paguhet’ nga Rama

Edi Rama i paska fitu krejt bashkite dhe qarqet ne Shqiperi, plus paska dale pak edhe ne Kosove, e paska fitu Prizrenin, Dragashin, Suhareken, Malisheven edhe Lipjanin.

Tash e tutje, sa here ta shaje Edi Ramen, dy here e shaje Sali Berishen. S’ka kuptim mo kjo opozite ne Shqiperi. Berisha ‘paguhet’ nga Rama.

Artikulli paraprakRama merr 53 bashki, Berisha-Metaj i hapin gropën opozitës
Artikulli tjetërShqiptarët refuzuan t’i japin votën Berishës dhe Metës për të negociuar me SHBA