Bejko takime me qytetarë në Rrugën e Durrësit: Do të investojmë në infrastrukturë, përmirësojmë ekonominë e Tiranës dhe rrisim cilësinë e jetesës.

Bejko: Në rrugën e Durrësit, vijuam takimet me qytetarët, duke ju folur për programin tonë për Tiranën.

Kryeqyteti jonë kërkon ndërhyrje të menjëhershme në ekonomi, arsim, shëndetësi, sport, mjedis dhe infrastrukturë.

Ne kemi planin tonë konkret, premtime të realizueshme, jo listë dëshirash si Erjon Veliaj, apo Belind Këlliçi.

Vota për Ramën apo dyshen Berisha- Metaj, është vota për vazhdimin e shkatërrimit të Tiranës.

Vota për ata do të thotë më shumë taksa, më shumë kulla e më shumë ndotje.

Vota për Partinë Demokratike dhe kandidatët e saj, është zgjedhja e duhur.

#Voto6 #VotoPD9 #VotoRolandBejko
#FrymemarrjeperTiranen
#FrymemarrjeperShqiperine #ZgjidhPartineDemokratike #Demokratëtjanëbashkë #EardhmjaështëPD

FB IMG 1683477522696

FB IMG 1683477519759

FB IMG 1683477517289

FB IMG 1683477512733

FB IMG 1683477499978

FB IMG 1683477504794

Artikulli paraprakBejko takime në Njësinë 2: Taksa te ulëta dhe përmirësim të cilësisë së jetesës për qytetarët e Tiranës.
Artikulli tjetërBerisha i dëshpëruar, manipulon reklamat e Partisë Demokratike në Tiranë