Bejko takime me qytetarë në Laprakë: Ulim ndotjen, krijojmë terrene sportive dhe rrisim hapësirat për parkim.

Bejko: Sot prezantuam programit tonë me qytetarët e Laprakës për bashkinë Tiranë në 14 Maj.

Si në çdo zonë edhe në Laprakë, u ndjeva mirë nga pritja e qytetarëve të zonës.

Problemi kryesor që më shpresën lidhen me mungesën e madhe të terreneve sportive, ndotjen, apo mungesën e parkimeve për automjetet.

Ne për problem që ka kjo zonë por edhe të tjerat kemi pika kontete në programin tonë✅

#Voto6 #VotoPD9 #VotoRolandBejko
#FrymemarrjeperTiranen
#FrymemarrjeperShqiperine #ZgjidhPartineDemokratike #Demokratëtjanëbashkë #EardhmjaështëPD

Artikulli paraprakBejko takim me operatorë turistikë: Do zerojmë taksat për bujtinat 5 vitet e ardhshme.
Artikulli tjetërBerisha i rikthehet mashtrimeve për takime imagjinare Basha-Balla, për të krijuar alibinë e humbjes së zgjedhjeve