Bejko takime me qytetarë në Kinostudio: Votoni ndryshimin, t’i japim frymëmarrje Tiranës!

Kandidati i PD per Tiranen, Roland Bejko, ka vijuar fushaten ne Tirane me takime ne zonen e Kinostudios. Me poshte statusi i tij ne rrjete sociale dhe momente nga takimet e dites se sotme.

Banorët e Kinostudios duan #FRYMËMARRJE në 14 Maj votoni nr 6 dhe 9.

#Voto6 #VotoPD9 #VotoRolandBejko
#FrymemarrjeperTiranen
#FrymemarrjeperShqiperine #ZgjidhPartineDemokratike #Demokratëtjanëbashkë #EardhmjaështëPD

FB IMG 1683826840781

FB IMG 1683826837759

FB IMG 1683826835822

FB IMG 1683826833892

FB IMG 1683826831775

FB IMG 1683826829806

Artikulli paraprakBejko mbi sipërmarrjen në Tiranë: Do mbështesim biznesin e vogël.
Artikulli tjetërArrestimi i Belerit, blerja e votave, marrja peng e Opozitës nga Nongratat!