Bejko mbi sipërmarrjen në Tiranë: Do mbështesim biznesin e vogël.

Bejko: TEG dhe QTU nuk do të jenë më të privilegjuar nga bashkia Tiranë, se sa tregtarët e tregut çam, apo tregtarët e ndershëm në çdo cep të kryeqytetit✅️

Vota për Ejon Veliajn dhe Belind Këlliçin, do ta shkatërrojë biznesin e vogël dhe do i japë oksigjen oligarkëve.
Refuzojini❌️

#Voto6 #VotoPD9 #VotoRolandBejko
#FrymemarrjeperTiranen
#FrymemarrjeperShqiperine #ZgjidhPartineDemokratike #Demokratëtjanëbashkë #EardhmjaështëPDnull

FB IMG 1683826544052

FB IMG 1683826534163

FB IMG 1683826529526

FB IMG 1683826527309

FB IMG 1683826525208

Artikulli paraprakPD, Bejko zbulon programin: Ja ndryshimet pasi të shpallem kryetar bashkie
Artikulli tjetërBejko takime me qytetarë në Kinostudio: Votoni ndryshimin, t’i japim frymëmarrje Tiranës!