Basha voton bashkë me nënën e tij në Tiranë

Ish kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka votuar në mesditë për zgjedhjet lokale në qendrën e tij pa bujë dhe si një qytetarë i thjeshtë. Ai është shfaqur së bashku me nënën e tij.

Artikulli paraprakSkandal në Finiq, fleta për PS vendoset në derën e qëndrës së votimit
Artikulli tjetërDenoncimi i kryetarit të PD Durrës: Shenja në gisht fshihet shumë lehtë, rrezikohet votim i shumëfishtë