Basha uron festën e Kurban Bajramit: Shtroftë rrugën përpara me mbarësi, me fat e me begati!

Me rastin e Kurban Bajramit, Lulzim Basha, ishte sot për vizitë në selinë e Komunitetit Mysliman të Shqipërisë. Basha ka uruar festën besimtarëve myslimanë me sa më shumë mbarësi, fat e begati për të gjithë familjet shqiptare.

“Do t’i uroj nga zemra të gjithë besimtarëve myslimanë, të gjithë shqiptarëve, gëzuar festën e Kurban Bajramit. Zoti ju ruajt, ju dhe familjet tuaja! Ju begatoftë shpirtrat, mendjet, shtëpitë dhe shtroftë rrugën përpara me mbarësi, me fat e me begati për të gjithë shqiptarët!” – u shpreh Basha.

IMG 20240616 WA0014

IMG 20240616 WA0012

IMG 20240616 WA0011

Artikulli paraprakPse Mbreti Zog nuk shkoi në Amerikë?
Artikulli tjetërFurgoni i mallrave del nga rruga në mes të qytetit, merr çfarë gjen përpara! Plagoset shoferi dhe pasagjeri