Basha: Sali Berisha riciklon akuzat e Edi Ramës, nuk do ta bunkerizojë PD-në

Basha në Twitter

I keqardhur sa poshtë ka rënë Sali Berisha që riciklon akuzat e Edi Ramës. Sali Berisha me asnjë trillim nuk do ta bunkerizojë PD për interesat e tij personale. PD është dhe do të jetë përjetë aleate e SHBA dhe askush nuk mund ta shndërrojë në mburojë të interesave personale!

Artikulli paraprakBasha: Nuk jam penduar për largimin e Berishës! Kuvendi i 18 dhjetorit gjëja e duhur…
Artikulli tjetërMaskat me kallashë në duar, terror në ambientet e një lokali