Basha ndan videon nga takimi në Korçë: Bashkë për një Shqipëri më të mirë

Kreu i Partisë Demokratike Basha, ka postuar  në rrjetet sociale video nga takimi i zhvilluar të mërkurën me demokratët në Korçë. Basha shkruan se demokratët janë të vendosur për demokraci dhe institucione të forta.

”Bashkë për të ardhmen! Për demokraci, institucione të forta, ekonomi të lirw dhe një politikë për njerëzit, që na bashkon rreth vlerave dhe shpresës për një Shqipëri më të mirë.”

Exit mobile version