Basha i përgjigjet Berishës: Po vendos veten e tij mbi PD-në dhe mbi demokratët

Basha i përgjigjet Berishës:

Njeriu që po vendos veten e tij mbi PD-në dhe mbi demokratët, po bëhet gjithmonë e më qesharak me trillimet dhe gënjeshtrat e tij. Qëndrimet e tij pas 9 shtatorit, tregojnë se ai nuk njeh kufi në çfarë thotë e çfarë bën vetëm për të mbrojtur interesat e tij personale. PD dhe demokratët nuk do të kthehen në mish për top për interesat e Sali Berishës.

Artikulli paraprakDASH-kongresmenit: Akuzat ndaj Berishës, nga media, shoqëria civile…
Artikulli tjetërShorti i play-off/ Italia përballë Portugalisë, njëra do të mbetet jashtë Botërorit