Basha: Demokratët nuk e pranojnë masakrën zgjedhore! Ne jemi të bashkuar dhe gati për ta çuar deri në fund misionin

Kryetari në detyrë i PD, Lulzim Basha ka vijuar takimet me strukturat e partisë, në kuadër të zgjedhjeve të brendshme në 13 qershor.

“Demokratët e qarkut të Durrësit nuk e pranojnë masakrën zgjedhore, nuk e pranojnë rënien e demokracisë. Ne jemi të bashkuar dhe gati për ta çuar deri në fund misionin që kemi marrë mbi supet tona”, shkruan Basha në Facebook.

Postimi i plotë i Bashës

Demokratët e qarkut të Durrësit nuk e pranojnë masakrën zgjedhore, nuk e pranojnë rënien e demokracisë. Ne jemi të bashkuar dhe gati për ta çuar deri në fund misionin që kemi marrë mbi supet tona. Ne do mbrojmë demokracinë dhe do sjellim një të ardhme më të mirë për Shqipërinë dhe shqiptarët.

196716085 4272098439507971 8417626899916054466 n

Exit mobile version