Basha: Asnjë trillim nuk do ta shndërrojë PD në mburojë të interesave personale

Reagimi i Bashës në Twitter

Çfarë keqardhje ta shohësh Sali Berishën të bjerë poshtë e më poshtë çdo ditë me trillimet dhe sulmet identike si të kundërshtarit. Ajo që deklaroi Sali Berisha sot është ekzaktësisht ajo për të cilën më akuzoi Edi Rama javën e kaluar.

Përgjigjja ime ndaj Sali Berishës është e njëjta që i dhashë Edi Ramës. Asnjë trillim nuk do ta shndërrojë PD në mburojë të interesave personale.

Artikulli paraprakIncineratorët/ Tabaku kërkesë SPAK: Kush është nën hetim? Kërkesë kryeministrinë: Sa herë ka hyrë atje Mërtiri, Zoto, Gugallja
Artikulli tjetërZgjatja e mandatit të Vetting-ut apo zgjatja e mandatit të motrës