Alarm në aeroportin e Parisit, dyshohet për eksplozivë në avion, evakuohen me urgjencë pasagjerët

Një avion i cili vinte nga Çadi ka shkaktuar një situatë alarmante në aeroportin e Parisit, pasi dyshohej se në të gjendej një sasi eksplozivi.

Autoritetet policore kanë bërë evakuimin emergjentë të pasagjerëve.

Artikulli paraprakBasha mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të artistit të madh Pirro Mani
Artikulli tjetërBasha: Ne jemi shpresa e vetme e shqiptarëve që donin ndryshimin më 25 prill dhe që e duan akoma më shumë sot