Aksident i rëndë në Vlorë, makina godet dy fëmijë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Vlorë. Burimet bëjnë me dije se, ngjarja ka ndodhur në rrugën e Spitalit të Vlorës, ku një makinë ka goditur dy fëmijë, teksa po kalonin rrugën.

Mësohet se fëmijët janë rreth moshës 14 vjeç, dhe janë transportuar në spital për të marrë ndihmën e shpejtë.

Exit mobile version