Lefter Geshtenja takim në Librazhd: Afera inceneratorëve zbuloi një abuzim të madh të parave të shqiptarëve, paratë të përdoren për punësim

Deputeti i PD Lefter Geshtenja ka takuar qytetarët e Librazhdit për të dëgjuar problematikat e tyre. Gështenja shkruan se afera e inceneratoëve zbuloi një abuzim të madh të parave të shqiptarëve dhe se ato para të përdoreshin për punësimin e tyre
Postimi i plotë
Afera e inceneratorëve zbuloi një abuzim të madh të parave të shqiptarëve. Qytetarët presin drejtësi për të korruptuarit. Ata duan ndryshim që paratë e buxhetit të përdoren për punësimin e tyre dhe jo për xhepat e qeveritarëve të Ramës. Në Librazhd, mes bashkëqytetarëve të mi.
274645464 318347360348389 5782920323199234754 n.jpg? nc cat=109&ccb=1 5& nc sid=8bfeb9& nc ohc= E4v1nH1s 4AX I8XW4& nc ht=scontent.ftia4 1
274761071 318347393681719 2800663770126722101 n.jpg? nc cat=107&ccb=1 5& nc sid=8bfeb9& nc ohc=CfsZUkjLXgkAX xvKrk& nc ht=scontent.ftia4 1
274706914 318347437015048 8886900833219562183 n.jpg?stp=dst jpg s600x600& nc cat=104&ccb=1 5& nc sid=8bfeb9& nc ohc=qvaJtwbii5gAX82HiQH& nc ht=scontent.ftia4 1
Artikulli paraprakLufta/ Rusia i kundërpërgjigjet Britanisë së Madhe, bllokon hapësirën ajrore për kompanitë angleze
Artikulli tjetër“Të rinjtë për ndryshimin”, Indrit Sefa: Lushnja do të jetë bashki model në shërbimin e qytetarëve