“Presim bashkëpunim të fortë”/ Ambasadorja Yuri Kim takon nënkryetarin e PD-së, Agron Gjekmarkaj

Ambasadorja e SHBA-ve në Tiranë, Yuri Kim ka zhvilluar sot një takim me nënkryetarin e PD-së, Agron Gjekmarkaj.

Përmes një mesazhi në rrjetin sociale ‘Twitter’ ambasadorja Kim thekson se ka uruar nga afër deputetin Gjekmarkaj për detyrën e tij të re.

“E kënaqur të takohem me deputeti e PD Agron Gjekmarkaj sot. I urojmë gjithë të mirat në përgjegjësitë e reja drejtuese si nënkryetar dhe presim një bashkëpunim të fortë”, shkruan Kim.

 

Artikulli paraprakDhurata Çupi në Këshillin e Integrimit: Administrata publike e politizuar nga militantë të PS. 100 mijë të punësuar më shumë se në 2014
Artikulli tjetër“Në fokus turizmi”/ Kandidati i PD, Luan Hoti takon të rinjtë në Durrës: Do të propozojmë programe mbështetëse për “Start Up”-et në nivel lokal