PD: Rama dhe Berisha janë njësoj! Dëgjon Ramën dhe kujton Berishën. Dëgjon Berishën dhe kujton Ramën

Partia Demokratike i ka kthyer përgjigje deklaratave kundër kreut të PD Basha, të bëra mbrëmjen e së enjtes nga Edi Rama dhe Sali Berisha në studiot televizive.

PD thekson se të vetmin që po bashkëpunojnë me njëri-tjetrin janë Rama dhe Berisha.

REAGIM I PD

Dje, në ekrane të ndryshme, u shfaq një tjetër episod haluçinant i dy njerëzve që përdorin të njëjtën gjuhë, për të mbrojtur të njëjtat interesa.
Rama dhe Berisha janë njësoj! Dëgjon Ramën dhe kujton Berishën. Dëgjon Berishën dhe kujton Ramën.

Artikulli paraprakBardhi publikon dokumentet: Heshtja fajtore e Erion Veliajt dhe Sali Berishës në favor të trafikantit të drogës kundër banorëve të “5 majit”
Artikulli tjetërNdërron jetë Dom Gjergj Simoni, ndër meshtarët e parë që u shugurua nga Vatikani