Kreu PD Basha poston videon nga Kurbini: Krah për krah njëri tjetrit ti japim fund tiranisë dhe korrupsionit

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka publikuar  një video nga takimet e tij në Kurbin ku shkruan demokratët qëndrojnë në krah të njëri-tjetrit.

“Qëndrojmë në krah të njëri-tjetrit, plot besim dhe shpresë për Shqipërinë dhe të ardhmen e saj, që do ta ndërtojmë në aleancë me qytetarët, për t’i dhënë fund tiranisë së korrupsionit dhe modeleve të së shkuarës, që e kanë lënë këtë tokë të bekuar në vendnumëro. #ZgjedhimTëArdhmen”, deklaron Basha.

Artikulli paraprakInceneratorët, kreu PD Basha: Ajo që ka nisur me bishtin do përfundojë me kokën e qeverisë para drejtësisë
Artikulli tjetërRënie e menjëhershme e temperaturave. Cila do të jetë dita më e ftohtë