Lefter Gështenja: Ne do bëjmë më të mirën për Librazhdin. Të rinjtë janë gati!

Deputeti i PD, Lefter Gështenja është takuar me një grup të rinjsh në Librazhd. Në një postim në Facebook, Gështenja shkruan se, të rinjtë e Librazhdit kanë potencialin e duhur për t’i dalë zot ambicjeve të tyre për një vend me mundësi.

Postimi në Facebook

Të rinjtë e Librazhdit kanë potencialin e duhur për ti dalë zot ambicjeve të tyre për një vend me mundësi.

Fundjava kaloi me një diskutim idesh me të rinjtë e FRPD për të gjallëruar jetën në Librazhd.

Së shpejti nis një kampionat minifutbolli. Ndësa disa të rinj të tjerë do angazhohen në rritjen e promovimit të turizmit në zonë.

Ne do bejmë më të mirën për Librazhdin. Të rinjtë janë gati. Ata duan vetëm mundësi dhe mbështetje.

22

Artikulli paraprakBerisha nderon himnin amerikan në takimin me demokratët në SHBA
Artikulli tjetërBasha mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta të mikut të madh të shqiptarëve, Senatorit Bob Dole