Basha: Trillimet dhe shpifjet nuk e zgjidhin dot hallin e Sali Berishës

Basha i përgjigjet Berishës

Trillimet e shpifjet nuk e zgjidhin dot hallin e Sali Berishës. Ka vetëm një dosje, ka vetëm një çështje dhe ajo është çështja NON GRATA nga SHBA. Është kjo çështje që e detyron Sali Berishën të bjerë kaq poshtë me shpresën se do ta shndërrojë PD-në në mburojë të interesave personale. Nuk ka gjë më të ulët se të përdorësh demokratët dhe ndjeshmëritë e tyre si mish për top për hallin tënd personal.

Artikulli paraprakArti në zi, ndërron jetë aktorja e njohur
Artikulli tjetërBerisha nga Devolli: Shqiptarët do të ngrihen për të rrëzuar narkoshtetin