Basha: Berisha përhap lajme të rreme. Demokratët do të vijnë në Kuvend më 18 Dhjetor

Basha i përgjigjet Berishës

Sali Berisha e di që demokratët po konfirmojnë pjesëmarrjen në Kuvend dhe përhap lajme të rreme, duke dashur t’i poshtërojë ata. Demokratët do të vijnë në Kuvend më 18 Dhjetor sepse duan bashkimin jo përçarjen, duan fitoren, jo izolimin e PD. Asnjë trillim dhe mashtrim nuk i’a zgjidh hallin Sali Berishës, sepse beteja e tij është për interesa personale, jo për demokratët.

Artikulli paraprakBlerja e votave në Dibër, Çollaku: Peshqit e mëdhenj të blerjes së votave nuk janë hetuar dhe dënuar
Artikulli tjetërVideo/ Basha: Interesi i një njeriu nuk mund të mbizotërojë mbi interesat e demokratëve dhe shqiptarëve