Skandal! Deputeti i PS uron ditën e Pavarësisë me foton e diktatorit mbi flamur, reagon Alibeaj

Deputeti i PS, uron ditën e Pavarësisë me foton e diktatorit mbi flamur, Nënkryetari i PD, Alibeaj, publikon foton

Ja se cfare poston Bujar Cela, deputet i PS, si urim per diten e pavaresise se shqiptareve: flamurin e shqiptareve me foton e diktatorit permbi te!

Ia ktheva pergjigjjen une dhe koleget e mi deputete te PD! E pra komunizmi, kjo fare e keqe, i ka rrenjet shume te thelle! Duhet urgjentisht dekomunistizim i shoqerise shqiptare!

1 31

Exit mobile version