Basha uron Kosovën për zgjedhjet: Leksion demokracie!

Urime Kosovë për leksionin e demokracisë që percolle edhe në këto zgjedhje! Suksese kryetarëve të zgjedhur në misionin e tyre në shërbim të qytetarëve të Kosovës dhe përmirësimin e kushteve të jetës së tyre. Respekt për të gjithë kandidatët që treguan qytetari në këtë garë.

Artikulli paraprakBardhi, padi penale për shpifje ndaj Syri.net
Artikulli tjetërProtestë në Vlorë, banorët: Po na heqin edhe kafshatën e bukës, duam punë!