Gazment Bardhi i vendosur: Mezi pres të përballem në gjyq me Damian Gjiknurin

Ka bere 17 udhetime me mafiozet e incineratoreve

Damian Gjiknuri ka bërë shumë mirë që ka ndjekur këshillën time për të marrë avokat, do i duhet për gjatë, veçanërisht për në SPAK.

Mirëpres çdo padi ndaj çdo deklarate times nga dita e parë e angazhimit në politikë, e deri në ditën e fundit. Mezi pres seancat gjyqësore për të dorëzuar provat e pakontestueshme që paraqita dje në Kuvend dhe shumë të tjera që për efekt kohe nuk munda.

Damian ruaj qetësinë, se ndryshe duke u përpjekur të gënjesh, pranon të vërtetën.

E vërteta të ka bërë të pohosh sikur unë kam thënë se ke bërë 17 udhëtime me mafiozët e incineratorëve, kur unë të listova vetëm 15 udhëtime. Në fakt janë fiks 17, sepse dje nuk përfshiva ato të datës 01.09.2010 dhe 27.01.2012. Faleminderit që më konfirmon 😂

Artikulli paraprakFRPD Vlorë reagon ndaj Ramës: Sekti i rilindjes publikon serialin e tretë të Telenovelës prej Betoni!
Artikulli tjetërTabaku: Në Shqipëri korrupsioni po kthehet në normalitet!