“Zemrat plot krenari”, Basha përshëndet fitoren e kombëtares në Hungari 

Zemrat plot krenari për kombëtaren #kuqezi, shkruan kryetari i PD, duke postuar foton e festës së djemve kuqezi.

fut

Artikulli paraprakLeskaj takim me Forumin e intelektualëve: Angazhimi qytetar i intelektualëve për Vlorën!
Artikulli tjetërPD nxjerr faktet: Ja pse është krizë korrupsioni dhe jo energjitike